2. Günü yapılan kan testine göre fsh 12.8 e2 40.35 lh 6.13 yaşım 34. 4 ay sonra evleneceğim?

Merhabalar reglimin 2. Günü yapılan kan testine göre fsh 12.8 e2 40.35 lh 6.13 yaşım 34. 4 ay sonra evleneceğim. Doktorum hamile kalmamın zor olduğunu söyledi. Herhangi bir kistim vs yok regl çok düzenli. Sonuçları değerlendirebilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Bilhassa kadınlar olmak üzere tüm hormon tetkik ve tahlillerinin değerlendirilip yorumlanma aşamasında yapılan testlerin referans değerleri, tahlil için kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Hormon testi sonuçlarınıza dair Tahlil.com'a sorunuzu,  belirtilen kurallara göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.Konuya dair aşağıdaki bağlantıda  detaylı bilgi ve açıklamaları  bulabilirsiniz.Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar