2 hafta önce iş yerinin yapmış olduğu kan tahlilindeki eksi ve artı değerleri yorumlar mısınız acaba; WBC: 17.1 LYM: 4,8?

2 hafta önce iş yerinin yapmış olduğu kan tahlilindeki eksi ve artı değerleri yorumlar mısınız acaba; WBC: 17.1 LYM: 4,8 MON: 0,9 GRN: 11,4 RDV: 14,7 MPV: 8,1 PDW: 15,6 yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : WBC yani lökosit yüksekliği durumunda ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir.WBC yüksekliğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.WBC yüksekliği http://tahlil.com/lokosit-wbc-nedir-lokosit-yuksekligi-ve-lokosit-dusuklugu