2 hafta önce kıyafetler üzerinden sürtünme yoluyla ilişki yaşadık, ben kıyafetlerimin içine boşaldım?

merhaba 2 hafta önce kıyafetler üzerinden sürtünme yoluyla ilişki yaşadık, ben kıyafetlerimin içine boşaldım 1 hafta sonra sevgilim normal adetini gördü ve 5 gün sürdü dünden beri mide bulantısı var hamilelik ihtimali var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Sakin olun. Bu şekilde hamile kalma olasılığı kesinlikle yok.