2 haftadır ishalim, bu zamana kadar karın ağrısı ile uğraştım günde 7-8 defa tuvalet ihtiyacımı giderdim?

 2 haftadır ishalim, bu zamana kadar karın ağrısı ile uğraştım günde 7-8 defa tuvalet ihtiyacımı giderdim. bugun ise halsızlık ve boğaz ağrrım başladı.tahlil yaptırdığımda ise lökost ve eritrosit görülmedi denıyor bu ne demektir

Tahlil.com Cevabı : Bahsettiğiniz tahlil gaita tahlili ise gaitada kanama veya parazit olmadığını gösterir. Bir Gastroenteroloji uzmanına başvurmanızı öneririz. Geçmiş olsun.