2 haftadır kask ağrım mide yanmam ve gaz sorunum oluşmaya başladı

  2 haftadır kask ağrım mide yanmam ve gaz sorunum oluşmaya başladı Adetime 5 gun kala idrar testi yaptm negatif çıktı Adetimden iki gun önce adet gordm Iki gun normal adetm oldu üç günde pembe ve kahve rengi kanamam oldu hala devm ediyor Kaşık agrm mide yanmam hiç geçmedi Beklesemmi idrar t.mi yapsm

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığınız beraberliğin ardından  adet görülmüş olması  gebelik ihtimalinin bulunmadığını gösterir.Gebelikten söz edemeyiz bu durumda.Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında detaylı bilgi almak isterseniztıklayınız....