2 kere beta hcg yaptırdım 1. test 0.80 2.test 0.88 çıktı 4 gün arayla yaptırdım ama hala şüphelerim bitmedi

Hamilelik ile ilgili bazı şüphelerim vardı 2 kere beta hcg yaptırdım 1. test 0.80 2.test 0.88 çıktı 4 gün arayla yaptırdım ama hala şüphelerim bitmedi karnım büyüdüğünü hissediyorum aynadan bakınca midem bulanıyor bunla beraber 2 kere adet oldum

Tahlil.com Cevabı : 2 kez adet olmanız gebelik şübhenizi ortadan kaldırmış, birde yaptırdığınız testlerde negatif yani gebe değilsiniz.