2 kez düşük yaptım ve nedenleri araştırılıyor. en son bu testler yapıldı acaba hastamıyım troidlerde sorun var gibi. yaşım 31?

2 kez düşük yaptım ve nedenleri araştırılıyor. en son bu testler yapıldı acaba hastamıyım troidlerde sorun var gibi. yaşım 31 şimdiden çok tşk.lerTest Adı Sonuç Referans AralığıBirimProtein - C 129.728 70 - 140 %Anti Tiroglobulin Ab 13.99 0 - 0 IU/mLTSH 0.907 0 - 0 µIU/mLST4 1.24 .93 - 1.7 ng/dLAnti TPO Ab 57.65 0 - 0 IU/mL

Tahlil.com Cevabı : Anti TPO ve Anti Tg testleriniz yuksek Otoimmun bir tiriid bezi hastalığınız olabilir Bir endokrinoloji uzmanına basvurun