2 sene önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim. Hamile miyimdir?

2 sene önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim.adetlerim düzensiz. bu arada 3 sene önce adet görmeye başladım.erkek arkadaşımın üzerinde pantolon,benim üzerimdede pantolon vardı.boşalma yda zevk suyu oldumu hiç bilmiyorum.hamile miyimdir?

Tahlil.com Cevabı : 2 senedir herhangi bir ilişkide bulunmadıysanız hamile kalma ihtimaliniz yok.