2 senedirdogum kontrol hapi kullaniyorum 25 ekim son adet gününmdü

2 senedirdogum kontrol hapi kullaniyorum 25 ekim son adet gününmdü son adet tarihimden sonra d.k hapini hic kullanmadim ve sure zarfinda 1 aydir memleketteydim ve o tarhten sonra kasimda adet olmam gerekirken adet gormedim sizce hamilelik riski nekadar ve hapi biraktigimdanmidir bu adet olmayisim

Tahlil.com Cevabı : Doğum kontrol hapları bırakıldığında korunmasız ilişkilerde hamilelik görülme olasılığı vardır.