2. sorum ise hıv virüsünün hava ile ile ilişkisi ne ? zaten bayan ile ilişkim de ikimiz de giyinik b

Tahlil.com Cevabı : 2. sorum ise hıv virüsünün hava ile ile ilişkisi ne ? zaten bayan ile ilişkim de ikimiz de giyinik bir durumdayız asla soyunma olmadı ikimizde pantolonlu olduğumuza göre hiv virüsü kapma olabilir mi? okuduğum kadarıyla hiv virüsü hava ile temas da özelliğini kaybediyor bu durumda bize gecebilir mi