2 tane koyu kırmızı. Hamile olabilir miyim yanılma payı var mıdır ?

3 aylık evliyim yaklaşık 1 aydır hergün kanamam oluyor bazen çok az bazen çok yoğun bi şekilde. bugün tok karna test yaptım pozitif çıktı sonucu 2 tane koyu kırmızı. Hamile olabilir miyim yanılma payı var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Tok ve ya aç yapmanız tahlil sonucunuzu değiştirmez. Bu testlerin yanılma payı vardır ancak; test doğru ve gerçekten gebeyseniz, bu kadar uzun süreli kanama normal değildir. Bu sebeple mutlaka bir an önce kadın doğum doktoruna muayene olmalısınız.