2 yıllık evliyim 1 yıldır korunmuyoruz tahlil sonuçlarım: Perhiz süresi: 5 gün ?

2 yıllık evliyim 1 yıldır korunmuyoruz tahlil sonuçlarım:Perhiz süresi: 5 günSıvılaşma zamanı: 19 dk.Volum: 2 cc.Renk: Opak sarı beyazViskozite:. NormalFuruktoz: 21351 ml deki SPERM sayısı: 23,520,000Total Sperm sayısı : 47,040,0001 ml deki LOKOSİT sayısı: 9,280,000Reaksiyon: 7,8Fruktoz normal değeri: 1,200 - 3,150 ug/mlHızlı hareket: %23Yavaş hareket: %20Yerinde hareket: %6Duran hareket : %51Morfoloji: (Kruger sistemine göre):Normal formlar: %9Anormal formlar: %91Maturasyon indexi: %19Normal değer: > %14Baş anomalileri;Hafif Amorf: %10Şiddetli Amorf: %33Büyük başlı: %3Küçük Başlı: %9Yuvarlak başlı: %2Gevşek başlı:%2 Çift başlı: %1Boyun Anomalileri;Hafif boyun: %6Şiddetli boyun: %12Sitoplazmik droplet: %5Kuyruk Anomalileri;Kıvrık Kuyruklu: %5Çift Kuyruklu: %1İmmatür formlar:%2Morfoloji: (W H O sistemine göre):Normal formlar: %27Baş Anomalileri: %48Boyun Anomalileri: %17Kuyruk Anomalileri: %8Mikroaglutinasyon: (+) PozitifTeşekkür Ederim.

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli olmayan spermler yüksekken, normal şekilliler az.Bir üroloji uzmanına başvurun