2 yıllık evliyim hala çocuğum olmuyor sperm testi yaptırdım bu sonuçlara göre çocuk sahibi olma olasılığım nedir?

2 yıllık evliyim hala çocuğum olmuyor sperm testi yaptırdım bu sonuçlara göre çocuk sahibi olma olasılığım nedir yorumlarsanız sevinirim.Abstinans süresi:3 günViskostiy:Az yapışkanVolum:4.2c.crenk:D.beyazGörünüm:gri_opalasanpH:7.59Yuvarlak hücre:%4MOTİLİTE:Hızlı ileri hareketli:%56Yavaş ileri hareketli:%5Yerinde hareketli:%5Hareketsiz:%34İmmotilite:%34 (hareket etmeyen)likefaksiyon:25 dk.1.cc deki sperma:12.142.000Total sparma:51.000.000Vitalite:%66H:O:S test :&59Lökosit:215.000/mleritrosit: Negatifaglütinasyon: NegatifMORFOLOJİNormal yapı:%63Anormal yapı :%37Değerlendirilen spermatozoid sayısı 32normal yapı :%13anormal yapı: %87

Tahlil.com Cevabı : Anormal şekilli sperm oranı yüksek, bunu söyleyebiliriz.