20 gün önce tahlillerimde T kolestrol 269 LDL 191,6 çıkmıştı bununla beraber ilaç kullanmaya başladım 20 gün sonra yaptırdığım tahlilde Kolestrol 151 LDl 80

Selam ben Burcu bunda 20 gün önce tahlillerimdeT kolestrol 269 LDL 191,6 çıkmıştı bununla beraber ilaç kullanmaya başladım 20 gün sonra yaptırdığım tahlilde Kolestrol 151 LDl 80 çıktı iki farklı uzmana göründüm biri ilacı kullan diğeri kullanma dedi ne yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı olur musunuz... Bu arada birde estradiol 54 çıktı bu ne anlama geliyor?Yaşım 30.Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :

Kolesterol ve LDL değerlerinizde düşme gayet güzel.Demek ilaca çok iyi yanıt vermiş vücudunuz.Hormon testlerinde ise değerlendirmek için adet döneminin hangi zamanında kan verildiğinin bilinmesi önemlidir.