20 haftalik hamileyim idrarimda çıktı tahlilde üroloji bolume gittim sonuçlarda kreatinin 0.55 hemoglobin +++ çıktı

Merhaba 20 haftalik hamileyim idrarimda çıktı tahlilde üroloji bolume gittim sonuçlarda kreatinin 0.55 hemoglobin +++ çıktı bunu yorumlar misiniz kanama neden geçmiyor üniversite hastanesinde yapıldı testler 28 yasindayim

Tahlil.com Cevabı : İdrarda rbc olması eritrosit yani kanama olduğunu gösterir. Doktorunuz bu tahlil bulgusunu, muayene bilgileri ve ilave tahliller ile birlikte değerlendirerek gerekli kararı vermelidir.Hamilelik ile de ilgili olabilir.