20 haftalık hamileyim.salı günü idrar testi ve kültür verdim.kültür temiz cıktı

20 haftalık hamileyim.salı günü idrar testi ve kültür verdim.kültür temiz cıktı fakat hemoglobin + eritrosit 7,lökosit 14 yassı epitel bol,lökosit esteraz ++ şeklinde çıktı.ciddi bir sorun olup olmadığını merak ediyorum.antibiyotik kullanmak istemiyorum

Tahlil.com Cevabı : Her ne kadar kültür negatif çıkmış ise de idrar tetkikinize göre enfeksiyon ihtimaliniz yüksek görünüyor..Gebelikte bu çok önemlidir, Doktorunuzun klinik bulgulara göre karar vermesi gereklidir..