20 mart tarihinde adet gördüm. Adet zamanlarım genelde her ay olur

En son 20 mart tarihinde adet gördüm.adet zamanlarım genelde her ay olur ama 10 15 gun gecikir. 20 nisanda olmam lazımdı hala adet olmadım.Bugün bi şüpheyle özel bi hastaneye gidip kan testi yaptırdım .HCG 2.39 çıktı. referans 0-0 .Negatif hamile değilsiniz dendi.İçim rahat etmedi.hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz.