20 yaş dişimin yanındaki diş değilde onun yanındaki dişim yok doktora gittim ?

 20 yaş dişimin yanındaki diş değilde onun yanındaki dişim yok doktora gittim köprü yapacaklarını söylediler 20 yaş dişimi çektiler daha sonra ben şüpheye düştüm köprü yapmaları için benim 20 yaş dişimi çekmelerimi gerekiyor?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda buradan sağlıklı bir şey söyleyemeyiz.Diş doktoru muayene sonrası gerekli bilgiyi vermelidir.