20 yasında bayanım kilo alamama sorunum ve kalp çarpıntım var ailede guatr hastası olan akrabalarım var.

20 yasında bayanım kilo alamama sorunum ve kalp çarpıntım var ailede guatr hastası olan akrabalarım var. T3 degerim :3.25 aralık:2.3-4.2 T4 değerim:1,15 aralık 0,7-1,52 TSH degerim:4,423 fakat aralık yok yorumlarsanız sevinirim..

Tahlil.com Cevabı : . TSH değeriniz hafif yüksek gibi.Bir endokrinoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.

l******* :

iyi günler,adet olmam gereken ilk gün kahve rengi akıntım oldu 2 gün sürdü daha sonra kanamam olmadı.karnım şiş kasıklarımda hassasiyet var.bu gün 34.gün oldu ama hala adet olamadım.idrar testi yaptım negtif çıktı.korunmasız ilişkiye girmedim,gereken önlemleri almıştım ama yine de hamile olabilir miyim? şimdiden teşekkür ederim

Cevap:

Gerekli önlemleri almışsınız testte negatif çıkmış, gebelik yok.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.