20 yasında bi erkegim cinsiyet degişimi için başvurdum. bazı kondikasyonlar verdiler. hormon tahlilleri yaptırdım?

 20 yasında bi erkegim cinsiyet degişimi için başvurdum. bazı kondikasyonlar verdiler. hormon tahlilleri yaptırdım ve tahlil sonucuna göre hangi hormonum daha agır basıyor ögrenmek istiyorum hiç ilaç kullanmdm bi yotumlarmısınız östrojen=17pq/ml fsh=0.35ml/u lh=1.15ml/u ts=20.0nq

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz tahlillerin sonuç raporundaki normal değerlerini de vermelisiniz.