20 yasinda kizim

20 yasinda kizim.Surtunerk cinsel iliskiye girdik prezervatfle korunuyodu ama bosaldiktn sonra farkettk meni disina tasmş ve esofmanima bulasmş baya bi nemlilik vardi esofmanimda ve esofmanimi hmn cikrdim icmde ic camaşr haric zıbın vrdi onuda cıkardm.olayin ustndn 8 gun gecti adetm gecikti szce ndn

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde gebe kalma ihtimaliniz yok denecek kadar azdır..

b**************** :

Ben 25 gün geciktim gecikmemin 20.ve21 Gunlerinde idrar tahlili yaptım negatif çıktı ama hala hasta olamadım prezervatifle korumuyoruz ve çok dikkatliyim her seferinde bosalmadan sonra sabunlu suyla yıkamasini sagliyorum belki zevk suyu gelmis olabilir ama testler negatif sizce ne olabilir acaba tsk

Cevap:

Hormonal düzensizlikleriniz olabilir, kadın doğum uzmanına muayene olmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

b**************** :

İyi akşamlar kolay gelsin Benim sorum reglimle alakalı bugün 23 gün geciktim gecikmemin 20. Ve 21. Gunlerinde idrar testi yaptım ve ikiside negatif çıktı eşimle prezervatifle korunuyoruz ve çok titiz davrandığımı düşünüyorum her birleşmenin başında sabunla ve suyla temizlemesini

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

k********* :

ben ve nişanlım adetinden 5 gün son sürtünerek ilişkiye girdik bosalıcagımı anladım zaman atmaya çalıstım ve pen*simi tutgum halde meni fırladı ve 7 gün sonrra nişalımın kardında şişlik oldugunu söyledi çokta acıkıyo hamilemi??

Cevap:

   Özellikle genç çiftlerimizin sıklıkla başvurduğu bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür Hamilelik ihtimali ise tek bir olasılığa bağlıdır. O da ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumudur. Bu tür bir olay gerçekleştiğinde gebelik olasılığından söz edebiliriz.   Yaşadığınız beraberlik sonrası bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.   Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.