20 yaşındaki kız arkadaşım ile 5 gün önce sürtünme yoluyla 2 dakika süren bir ilişki yaşadık?

Hocam merhabalar, 20 yaşındaki kız arkadaşım ile 5 gün önce sürtünme yoluyla 2 dakika süren bir ilişki yaşadık. Vajina içine boşalma durumu söz konusu değil lakin herhangibir sıvı bulaşmış olma ihtimaline karşın kız arkadaşım ilişkiden yaklaşık 14 saat sonra Norvelo isimli ertesi gün hapını kullandı. Bu arada kız arkadaşım uzun zamandır düzensiz adet problemi yaşıyor ve 2 aydan uzun bir süredir de adet görememiş. 1 yıl kadar önce de yasmin isimli ilacı düzenli olarak kullanmış.. Bu şartlar altında kız arkadaşımın hamile kalma ihtimali var mı ? Gerçekten çok endişeliyiz ve günlerimiz çok zor geçiyor. Bu konuda yardımcı olursanız çok seviniriz. Tekrar sormak istediğim soru; 2 ay veya daha uzun sürede adet görmemiş bir bayan bu tarz bir ilişki sonrası hamile kalabilir mi ? Lütfen yardım edin :-(

Tahlil.com Cevabı : Şu durumda hamilelik olasılığı düşük görülüyor.Beklenen adetinde en az bir hafta gecikme olursa arkadaşınızın test yaptırabilirsiniz