20 yaşındayım. adet düzensizliği için doktora gittim ultrason sonuçlarımda sol overde 3 cm çapında anekoik kist izlendi

20 yaşındayım. adet düzensizliği için doktora gittim ultrason sonuçlarımda sol overde 3 cm çapında anekoik kist izlendi ve douglasta minimal sıvı saptandı. Adetimin 3. gününde yapılan testte ise CA-125in sonucu 44.4 çıktı. MCHC ise 32.8 sizce korkulacak bir şey var mı tedavi edilmesi gerekli mi

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz