:20 yaşındayım, vücudumda tüy problemlerim var.bir sene önce kadın doğuma gittim ?

20 yaşındayım, vücudumda tüy problemlerim var.bir sene önce kadın doğuma gittim bir süre doğum kontrol hapı kullandım sonra dahiliye uzmanına gittim hormonlarımın düzeldiğini söyledi fakat ben emin olamıyorum tekrar muayene olmak istiyorum hangi bölüme gitmeliyim??

Tahlil.com Cevabı : Hormonal bir sorununuz olabilir.Öncelikle kadın doğum ve/veya endokrinoloji bölümlerine başvurun.