20 yaşındaym 1.5 yıldr evliym korunmadğm halde çocuğm olmadı.2 ay önce sol kasığda 5cm büyüklüğünde yumurtalk kisti olduğunu öğrendm

  20 yaşındaym 1.5 yıldr evliym korunmadğm halde çocuğm olmadı.2 ay önce sol kasığda 5cm büyüklüğünde yumurtalk kisti olduğunu öğrendm doğumkh. kullandm eridi.fakat kasık ağrısı çektiğm için tekrar gittm ulturason da doktor net görmedi adnepial kisti?dedi ve abdomen us istedi sizce neyim var

Tahlil.com Cevabı : Neyiniz olduğu yapılacak ultrason muayenesi sonrası doktorunuzuz son kontrolünde belirginleşecektir.Kistler tekrar olışmuş da olabilir.