21. gün 30. gün ve 46. gün yaptirdigim Combo test sonuçlarını gönderiyorum

Merhaba,11.05.2024 tarihinde bir şüpheli ilişki sonrasında test yaptırdım(Aslında çokta şüpheli değildi kondom kullandım ama biraz kaygı bozukluğum olduğu için test yaptırdım yine de)Ekte şüpheli ilişki sonrasında 21. gün 30. gün ve 46. gün yaptırdığım Combo test sonuçlarını gönderiyorum, Tekrar bir tahlil yaptırmama gerek var mıdır acaba.

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, HIV COMBO testi hem HIV antijeni hem de HIV antikorunu araştıran güvenilir bir testtir.Bu testin en doğru sonuç verdiği süre ilişki sonrası 45. gündür.
İlk 2 test erken yapılmış ancak 27.06.2024 tarihinde 46. gün yaptırdığınız test en uygun süreçte yapılmış ve doğru sonuç verir. İlişkide kondom da kullandığınız göz önünde bulundurulduğunda HIV yönünden içiniz rahat olsun. Kondom faktörünü de değerlendirdiğimizde bir daha test yaptırmanıza gerek duymuyorum.

Sağlıklı günler dilerim.