21. gün p24 antijen combo testi sonuçlarım: p24 antijen 0.02 negatif HIV 1/2 0.10 negatif sonuçlar normal mi sizce hocam?

21. gün p24 antijen combo testi sonuçlarım:p24 antijen 0.02 negatif,HIV 1/2 0.10 negatifsonuçlar normal mi sizce hocam?

Tahlil.com Cevabı : Normal olduğunu sen de biliyorsun, bir de bizden duymak istiyorsun anlaşılan. Sorun yok.

n**** :

hocam merhaba kolay gelsin bir sorum olacak bn bayanla ilişkimden sonra 27.gün veya 29.güne denk geliyo iken hıv combi p24+ıgG TESTİ yaptırdım sonuc negatif geldi.sonra bayndan süphelenerek onun test yaptırmasın istedim oda bnle ilişkisinden 48. günde HIV ½ ANTIKOR NEGATIF 0.09 Indeks NEGATIF <0.25HIV p24 ANTIJEN NEGATIF 0.02 Indeks NEGATIF <0.25Test ELFA yontemi ile calisilmistir. bu testi yaptırdı sonra bi daha test yaptırmasını istedim oda 63.gün gene test yaptırdıHIV ½ ANTIKOR NEGATIF 0.10 Indeks NEGATIF <0.25HIV p24 ANTIJEN NEGATIF 0.01 Indeks NEGATIF <0.25Test ELFA yontemi ile calisilmistir.baynda kansızlık olması testlerde sonucu etkiler mi.ve bnm 90.gün test yaptırmama gerek var mı doktor bey yardım edin lütfen

Cevap:

Sonuçların negatif, gereksiz ayrıntılarla kafanı yorana kadar aşağıdaki bağlantıyı satıt satır oku, bilgi sahibi ol.http://tahlil.com/hiv-testi-ve-aids-ile-ilgili-sikca-sorulan-soru-ve-cevaplar/

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

s******** :

hocam iyi günler öncelikle bizlere yardımcı olduğunuz için sonsuz teşekkürler.Benim şüpheli bir ilişkim oldu ,30.gün anti hiv 1+2 ab testi oldum negatıf cıktı ama kafamda soru işaretleri gitmedi 41.gün hiv combo testi oldum(p24 ag+1gG combi) 0.100 sonuçları negatif çıktı tahlili verdiğim aralar antibiyotik kullanıyordum ,Sizce bu sonuçlar yeterlimi lütfen yardım edinindex:negatif 0.800

Cevap:

HIV sonucunuz negatif, yani normal

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.