21. gün p24 antijen testi ve 85.gün hiv testi

Ben 21.gün p24 antijen testi yaptırdım sonuç negatif-85.gün hiv testi yaptırdım kemalissayon sonuç negatif çıktı-tekrar test yaptırmama gerek var mı-acaba -

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar her 2 testi de uygun ve doğru zamanlarda yaptırmışsınız. Her ikisi de negatif çıkmış. Bu durumda başka test yaptırmanıza gerek yoktur.Sağlıklı günler dileriz.