21 martta adet oldum 4gun surdu 5 nisanda idrarla gebelik testi yaptim negatif cikti gebe olma ihtimalim varmidir?

Adet gunumun ertesi gunu 25 subatta esimle birlikte olduk 21 martta adet oldum 4gun surdu 5 nisanda idrarla gebelik testi yaptim negatif cikti gebe olma ihtimalim var midir?

Tahlil.com Cevabı : Cinsel birliktelik sonrası normal şekilde bir adet görüldüyse hamilelik olasılığı vardır diyemeyiz.