21 martta korunmasız ilişki oldu 13 nisanda test sonucum 456.4 çıktı doktorum artîş cok düşük 48 saat sonra yine bakalım dedi.durum nedir..

Merhabalar hocam.21 martta korunmasız ilişki oldu.4 nisanda adet günüm gecti 11 nisanda b.hcg tes sonucu 323.9 doktorum hamilesin ama 2 gün sonra bi kan testine yine bakalım dedi.bu sebeple 13 nisanda test sonucum 456.4 çıktı doktorum artîş cok düşük 48 saat sonra yine bakalım dedi.durum ne ltf cv

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG artışını takip etmek gereklidir, düşük olabilir..