21 yaşında bir erkeğim saç kaş ve kiprik dökülüyor.acaba troid hastasımıyım?

21 yaşında bir erkeğim saç kaş ve kiprik dökülüyor.acaba troid hastasımıyım? TSH 1.96 Free T3 2.6 Free T4 1.25 Vitamin B12 263.1 Feritin 46.68 (NOT:aşırıderecede madensuyu ve soda tüketen biriyim dökülmeler bu yüzden olabilirmi? ilgi ve alakanız için şimdiden TEŞEKKÜRLER)

Tahlil.com Cevabı : Testleriniz normal,bence bir cildiye uzmanına danışmalısınız