21 yaşında erkek bir bireyim tahlil sonuçlarım; FT4: 1.22 ng\dl FT3:3.29 ?

21 yaşında erkek bir bireyim tahlil sonuçlarım; FT4: 1.22 ng\dl FT3:3.29 pg\ml TSH: 1.98 uIU\ml vitamin B12 : 388 acaba sonuçlarımda bir sorun var mı, guatr hastalığının tüm belirtileri var ama doktor yok diyor..birde sizden öğrenmek istiyorum

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Bir sorun görülmüyor.