21 yaşında erkek hastayım

21 yaşında erkek hastayım geçen hafta kan değerlerimde bilirubin değerlerim yüksek geldi.doktor tahlillerimin yenilenmesini ve tüm abdomen us istedi . us de hiçbir sorun gözükmüyor.sarılık testlerim negatif.cildimdede herhangi bir belirti yok. doktor bişey yok dedi ama ne yapmam,yaptırmam gerekir?

Tahlil.com Cevabı : Herşey normal çıktı ise birşey yaptırmanıza gerek yok, ileri testler yapılmış..