21 yaşında evli bir bayanım. Salı günü şiddetli karın ve kasık arasında ağrıyla doktora gittim...

21 yaşında evli bir bayanım. Salı günü şiddetli karın ve kasık arasında ağrıyla doktora gittim. Kan tahlili ve İdrar tahlili werdim. İdrar tahlilimde eritrosit 50 RBC/ ul kısmını doktorum işaretlemiş. kan tahlilimde de bu işaretlenmiş HGB 10.2 g/dl REFERANS ARALIĞI 12.2 18.1. Doktorum açıklama yaparken gözlem odasındaydım açıklamaları dineleyemedim. açıklama yapabilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde eritrosit çıkması normal değil.Bir kanama olduğunu düşündürüyor.Taş düşürüyor olabilirsiniz.Ayrıca kansızlık bulgularınız var