21 yaşındayım bekarım 4 senedir tiroid bezlerim calışmıyor 50 mcg euthyrox kullanıyorum?

21 yaşındayım bekarım 4 senedir tiroid bezlerim calışmıyor 50 mcg euthyrox kullanıyorum..3 ay önceye kadar düzenli adet oluyodum (28 günde) ama eylül ayından beri gecıkmelı adet oluyorum ve bu ay henüz adet görmedim (bugün 35.gün)..ne yapmamı önerirsıniz?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik şüpheniz varsa önce gebelik testi yaptırın