21 yasındayım ve bakıreyım dun sevgılımle surtunme yolu ıle ılıskıye gırdık o benım vajınamın ust kısmına bosaldı

en 21 yasındayım ve bakıreyım dun sevgılımle surtunme yolu ıle ılıskıye gırdık o benım vajınamın ust kısmına bosaldı hamıle kalma olasılıgım varmı menı vajınama degdı bu tr durumlarda hamıle kalma olasılıgı nedır

Tahlil.com Cevabı : Belirtiniz tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi