21 yaşındayım ve yillardir vajinada kaşıntı sorunu yasiyorum Ilac kullandim fakat gecmedi kültür testi yaptırdım Sonucu normal vajen florasi elemanlari uredi

21 yaşındayım ve yillardir vajinada kaşıntı sorunu yasiyorum Ilac kullandim fakat gecmedi kültür testi yaptırdım Sonucu normal vajen florasi elemanlari uredi Epitel gram laktobasil morfolojilerde basil görüldü Lokasit ve clue cell görülmedi.tesekkur

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.