22-23 haftalık hamileyim vajinada ağrı var bu normalmidir?

Merhaba, 22-23 haftalık hamileyim vajinada ağrı var bu normalmidir? Nedeni ne olabilir? İlginize teşekür ederim , Bilgiledirmenizi rica ederim.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelikte cinsel organlarda da fizyolojik bir takım değişiklikler olabilmektedir.Şikayetleriniz devam ederse kadın doğum doktorunuza başvurunuz.

s****** :

Merhaba 20 haftalık gebeyim 5 ayda 5 kilo almışım bu durum normal mi yoksa bebeğim büyümüyor mu göbeğimde yok henüz çok minik kimse hamile olduğuma inanmıyor gebelikte beslenme konusunda yardımcı olur musunuz ?

Cevap:

Zaten doktorlar da ortalama ay başına 1 kilo alınmasını öneriyorlar.Sorun yok, hamileliğiniz tadını çıkarın.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.