22 aylık olan oğlum yaklaşık 1 ay önce bronşiolit oldu ve 8 gün hastanede yattı. hastaneden çıktığımızda öksürügü devam ediyordu?

iyi günler şuan 22 aylık olan oğlum yaklaşık 1 ay önce bronşiolit oldu ve 8 gün hastanede yattı. hastaneden çıktığımızda öksürügü devam ediyordu. şuan hırıltısı yok ve yapılan tahlillerde hastalık geçmiş görünmekte fakat gece yatarken kuru öksürügü hala devam etmektedir. bu normal bir süreç midir?şuan ventolin şurup, klomer şurup kullanıyoruz. ayrıca sadece öksürük olduğu için doktor kontrolünde olmadan kuru öksürük surubu veriyorum.yardımlarınızı rica ederim.saygılarımla,

Tahlil.com Cevabı : Sitemizde tahlil yorumluyoruz, internet ortamında muayene etmeden hastalık ile ilgili yorum yapmanın doğru olmadığı görüşündeyiz.