22 haftalık gebeyim troit tahtili sonuçlarım aşağıdadır: Serbest T3 2,64 Serbest T4 0,818 TSH 1,91

22 haftalık gebeyim troit tahtili sonuçlarım aşağıdadır: Serbest T3 2,64 Serbest T4 0,818 TSH 1,91 Doktorum sonuç normal ama riske girmeyelim dedi Euthyrox tan günde yarım tablet kullan dedi fakat ilaç bende karın ağrısı ve ishal yappmaya başladı ilacı bırakmayı düşünüyorum .İlaca devam edeyimmi

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal, burada tahlil yorumluyoruz.Doktorunuzun tedavisi hakkında prensip olarak yorumda bulunmuyoruz.