22 yaşında bekar bir bayanım. Adet düzensizliğim olduğu için kadındogum doktoruna gittim ve hormon testi yaptırdım

Merhaba 22 yaşında bekar bir bayanım. Adet düzensizliğim olduğu için kadındogum doktoruna gittim ve hormon testi yaptırdım. guatr olabileceğini ve endokrin doktoruna gitmem gerektiğini söyledi. korkulacak bir şey var mı ?Free T3 4.22 (2.3-4.2)TSH 0.05 (0.57-5.6)bu iki sonuçta sorun buldu

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş.Hipertiroidi yönünden endokrinoloji bölümüne başvurun