22 yaşında bir bayanım. Gözümün kararması ve halsizlik üzerine yaptırdığım kan tahlil sonuclarımda anormal değerleri gönderiyorum?

22 yaşında bir bayanım. Gözümün kararması ve halsizlik üzerine yaptırdığım kan tahlil sonuclarımda anormal değerleri gönderiyorum yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler...MO%    10.7RBC    3.93MCH    33.4RDW    10.8

Tahlil.com Cevabı : Sadece bu değerler göz önüne alındığında tahlilde önemli bir sorun görülmüyor.