22 yasında erkek polıs adayıyım

22 yasında erkek polıs adayıyım rbc sonucum 5.96 cıktı (normali 5.90) heyet raporunda bir sorun cıkar mı acaba? aydınlatırsanız sevinirim..

Tahlil.com Cevabı : Çok hafif bir yükseklik.Diğer kan sayım sonuçları normal ise sorun çıkmaz

r************ :

evde yapılan hamilelik testi doğru bir sonuç verir mi?

Cevap:

Evet çok yüksek bir oranda doğrudur..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.