22 yaşındayım 30 gundur kanamam var

22 yaşındayım 30 gundur kanamam var.ilk basta koyu kahverengiydi simdi pembemsi geliyor.12.gunde doktora gittim bhcg istedi.yaptirdigim testlerde sirasiyla 31.5, 56.2, 28.5, 57.3 cikti (norm.deg. 5 <)dusuk yapiyosun dedi dis gebelikte olabilir dedi.kesin birsey soyleyemedi.ne olabilir acaba?

Tahlil.com Cevabı : 30 gündür olan kanamanın araştırılması gerekir, düşük bile olsa kanama çok uzun sürdüğü için küretaj yapılarak rahim incelenebilir..