22yasinda bi bayanim idrarimda kan ve et parcalarindan oturu doktora gittim on gun hastaneye yatis verdi

Sayin doktorum ben 22yasinda bi bayanim idrarimda kan ve et parcalarindan oturu doktora gittim on gun hastaneye yatis verdi uc gun yatip ciktim cok agir enfksiyon gecirdigimi soledi daha tahlil sonuclatim cikmamisti tahlil sonuclarim ise su sekilde.eritrosit.4 lökosit 13 yassi epitel 32 renk sari

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarında enfeksiyon düşündüren sonuçlar var ancak idrar kültürü yapılmamış.İdrar kültürü enfeksiyon yönünden en doğru bilgiyi verir.