23 günlük oğlum var, kalça usg çektirdik. Sonuç: sol kalça alfa açısı ilk ölçümde 53 derece...

23 günlük oğlum var, kalça usg çektirdik. Sonuç: sol kalça alfa açısı ilk ölçümde 53 derece ve ikinci ölçümde 55 derece, beta açısı ilk ölçümde 50mm ve ikinci ölçümde 50 derece ölçülmüş olup, sol kalça tip 2 kalça ile uyumludur. Takibi önerilir. yazıyor. Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuzun sonucu için nortopedi ve/veya radyoloji bölümüne danışmalısınız