23 haftalık hamileyim. Hemogram sonucuma göre WBC 13,7 RDW 16,8 NEU 10,8 LYM% 18,7 NEU% 78,7 Bu değerler koyu renkte yazılmış,

23 haftalık hamileyim. Hemogram sonucuma göre WBC 13,7 RDW 16,8 NEU 10,8 LYM% 18,7 NEU% 78,7 Bu değerler koyu renkte yazılmış, referans aralığında değiller. Doktorum kan hapı kullanıp kullanmadığımı sordu. Gyno Ferro Sanol kullanıyorum, sabahları aç karna. Hemogramdaki bu değerler ilacın etkisiyle olabilir mi? Hamile kalmadan önce yaptırdığım kan tahlilinde bir sorun yoktu. Doktorum herhangi bir sorun olmadığını söyledi. Emin olmak istedim.

Tahlil.com Cevabı : Wbc yüksekliği dikkat çekiyor.Bir enfeksiyon belirtisi olabilir.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller isteyebilir