23 yaşında 2 aylık evli bir kadınım. nedeni bilinmeyen ateşlenmelerim oluyor kısa süreli fakat çok sık... enfeksiyon hastalıklarına gittim?

merhaba 23 yaşında 2 aylık evli bir kadınım. nedeni bilinmeyen ateşlenmelerim oluyor kısa süreli fakat çok sık... enfeksiyon hastalıklarına gittim ve farklı gelen sonuçları sormak istedim hematolojik tetkiklerde rdw =13,10. biyokimya tetkiklerindede; kolestrol=240 hdl kolestrol=64 trigliserid=171 ldl kolestrol =142. idrar tetkiklerinde ise eritrosit=2 her sahada lökasit=4 her sahada bakteri =çok her sahada renal epitel=1 her sahada skuamoz epitel=3 her sahada teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : idrar yolu enfeksiyonu bulgularınız var.