23 yaşında bayanım.Hemogram= WBC,:6 ,RBC =4.23 , HGB=12.4, HCT =36,3 .Kan gurubu = 0 Rh (+) ,TSH= 1.764 .İdrar Tahlili:Lökosit 2(++) pozitif.Ben gebemiyim bunu öğrenmek için yaptırdım.

Tahlil.com Cevabı : Bu tahlilleri gebelik şüphesi için yaptırdığınızı yazmışsınız.Ancak hiçbiri gebelik ile ilgili değil.İSanırım doktorunuz buna ilişkin bir tahlil istememiş veya siz ilgili tahlil sonucunu bize yazmamışsınız.Gebelik şüphesinde Beta HCG tahlili güvenilir sonuçlar vermektedir.İdrar tahlilinde lökositin 2 pozitif olması,bir idrar enfeksiyonu geçirdiğinizi düşündürüyor.İdrar kültürü ile enfeksiyon varsa,etken bakteri ortaya çıkarılabilir.