23 yaşında erkeğim ve şüpheli ilişkim oldu. İlişkiden 1 hafta sonra elisa tsti yaptırdım ANTİ HIV : 0.07 NEGATİF çıktı?

23 yaşında erkeğim ve şüpheli ilişkim oldu. İlişkiden 1 hafta sonra elisa tsti yaptırdım ANTİ HIV : 0.07 NEGATİF çıktı sonra 71 gün sonra yaptırdım ANTİ HIV 0.02 çıktı. Doktorum 90 gün beklemeye gerek yok dedi ama sizce yaptırmalı mıyım ?

Tahlil.com Cevabı : HIV testini  erken yaptırmışsın. Ne yazık ki  bazı  laboratuvarlar söz konusu  testleri ilgili bir doktorun talebi olmadan para kazanmak uğruna erkenden yapabiliyorTahlil.com doktorları olarak önerimiz ise bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına danışmadan kendi başınıza test yaptırmamanız. Konuya dair aşağıda yer alan yazımızı dikkatle okumanızı öneriyoruz.         http://tahlil.com/aids-hiv-elisa-testleri-ne-zaman-sonuc-verir-hiv-suphesinde-en-hizli-tani-testi-nedir